HONORARY AWARD CATEGORY

Femi Adedoyin

BIGGEST CONTRIBUTOR

IN HONORARY AWARD CATEGORY

EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

Caroline Aluko

Most Valued Professional

IN EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

Adore Shuko

Most Valued Professional

IN EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

Ola Ememerah

MERIT AWARD

IN EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

Vijay Nair

MERIT AWARD

IN EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

Ibiye Asechemie

BEST TRAINING CONSULTANT

IN EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

Ibitunde Olorungun

BEST TRAINING CONSULTANT

IN EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

Otillia Muzvondima

BEST MENTOR AWARD

IN EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

Ayo Nunu

TOP TRAINER AWARD

IN EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

Vivian Ngwodo

EXCELLENCE AWARD

IN EXCEPTIONAL AWARD CATEGORY

HONORARY AWARD CATEGORY

Georgina Ogwurike

BEST AMBASSADOR AWARD

IN HONORARY AWARD CATEGORY

Bank My Pals – Referral System

BEST PRODUCT OF THE YEAR

IN HONORARY AWARD CATEGORY

Theresa Ajasa

BEST PRACTISE ALL ROUND

IN HONORARY AWARD CATEGORY

Tony Lawani

RISING STAR

IN HONORARY AWARD CATEGORY

BUSINESS ANALYSIS DEPARTMENT

Eki Osehenye

BEST QA LEAD

IN BUSINESS ANALYSIS DEPARTMENT

Shola Abhulimhen

BEST SENIOR QA LEAD

IN BUSINESS ANALYSIS DEPARTMENT

Celeste Olowe

BEST DEPUTY BA TECHNICAL LEAD

IN BUSINESS ANALYSIS DEPARTMENT

Daniel Asuzu

BA TECHNICAL LEAD

IN BUSINESS ANALYSIS DEPARTMENT

Linda Ikikiru

BEST DEPUTY BA BUSINESS LEAD

IN BUSINESS ANALYSIS DEPARTMENT

Khadi Mansaray

BA BUSINESS LEAD

IN BUSINESS ANALYSIS DEPARTMENT

Vijay Nair

BEST DEPUTY SENIOR BA LEAD

IN BUSINESS ANALYSIS DEPARTMENT

Ngozi Metibemu

BEST SENIOR BA LEAD

IN BUSINESS ANALYSIS DEPARTMENT

PROJECT MANAGEMENT TEAM

Benjamin Ukoh

BEST DEPUTY PROJECT PLANNER

IN PROJECT MANAGEMENT TEAM

Orpah Taderera

BEST PROJECT PLANNER

IN PROJECT MANAGEMENT TEAM

Joykel Kpalobi

BEST PROJECT COORDINATOR

IN PROJECT MANAGEMENT TEAM

David Agubamah

BEST PMO LEAD

IN PROJECT MANAGEMENT TEAM

Bolatito Raji

BEST DEPUTY PROJECT MANAGER

IN PROJECT MANAGEMENT TEAM

Otillia Muzvondiwa

BEST PROJECT MANAGER

IN PROJECT MANAGEMENT TEAM

PROGRAMME OFFICE TEAM

Valentina Mattey

BEST PROGRAMME COORDINATOR

IN PROGRAMME OFFICE TEAM

John Achu

BEST DEPUTY PROGRAMME OFFICE LEAD

IN PROGRAMME OFFICE TEAM

Abi Akisanya

BEST PROGRAMME OFFICE LEAD

IN PROGRAMME OFFICE TEAM

Bola Emmanuel

BEST DEPUTY PROGRAMME MANAGER

IN PROGRAMME OFFICE TEAM

Ngozi Wakama

BEST PROGRAMME MANAGER

IN PROGRAMME OFFICE TEAM